Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Ja i świat   Konferencja Medyczna w Dublinie, Irlandia
0

Konferencja Medyczna w Dublinie, Irlandia

5 czerwca 2010 odbyła się I Konferencja Medyczna w Dublinie (Irlandia), którą miałam przyjemność i zaszczyt poprowadzić jako Coach, z zakresu profilaktyki i kultury zdrowia. Zorganizowała ją dla swoich przyjaciół i znajomych mieszkających w Irlandii - Marzena Kolano wraz z Klaudią i Wojciechem Piotrowskim. Po spotkaniu odbyła się kilkugodzinna konsultacja zdrowotna – wszyscy wytrwale czekali na swoją kolej. Wszak chodziło o coś najcenniejszego co posiadamy – nasze zdrowie bądź zdrowie najbliższych szczególnie w przypadkach, gdzie – jak sadzę – najczęściej medycyna klasyczna nie była skuteczna a leki farmakologiczne powodowały zbyt wiele skutków ubocznych.

Choć minął już od tego momentu rok, miło jest powspominać to wydarzenie i udokumentować je na blogu. Zapraszam na film z pobytu w Dublinie 5 czerwca 2010 – fragmenty I Konferencji Medycznej po polsku dotyczące podstaw zdrowia – oczyszczania organizmu.

Już za tydzień będę gościć znów na Wyspach – tym razem bardziej prywatnie w Anglii (również jako konsultant i doradca w zakresie zdrowia). Byłam tam niedawno - 21 maja 2011 w roli Coacha >> z wykładem pt.: „Umysł – władcą Twojego życia” >>. Wyobraźcie sobie, że tylko 1% osób znało terminy takich zagadnień jak: nadświadomość, świadomość i podświadomość (to wewnętrzny program, który ma ogromny wpływ na nas, włada naszym umysłem, życiem i decyduje często o tym jaki jest nasz los - zły czy też dobry - wszystko zależy od nas samych).
Omawiałam zagadnienia dotyczące naszego umysłu - jak działa mózg, jakie jego elementy decydują o naszej wyobraźni lub jej braku i o tym, jak w życiu postępujemy, kiedy jesteśmy twórczy, czy jesteśmy pozytywni czy negatywni, czy też tolerancyjni dla odmienności i innych ludzi czy niestety - ograniczeni na tyle, że krytykujemy i obgadujemy to, czego nie pojmujemy własnym rozumem itp...

Z tego co wiem – korzystając z mojej obecności w dniach 21-22 czerwca 2011 – już zostało zorganizowane spotkanie dla przyjaciół i znajomych Elżbiety i Antoniego Bieługa z Luton koło Londynu. Tym razem dotyczyć będzie podstaw zdrowia, medycyny naturalnej oraz bezpłatnych konsultacji indywidualnych z zakresu poprawy zdrowia. Zwykle tam gdzie jestem – osoby które mnie dobrze znają mają zawsze prośbę o takie spotkanie i konsultacje. Z przyjemnością dzielę się moją wiedzą z zakresu medycyny naturalnej podpartą swoimi wieloletnimi doświadczeniami w tym zakresie. Jeśli tylko mogę tym komuś pomóc – chętnie pomagam. Jednak cenię sobie bardzo swój czas prywatny dla rodziny, dzieci, na własne hobby - podróże, muzykę - i mam go w ograniczonej ilości - tylko 24 godziny na dobę. Stąd Ci co to dobrze wiedzą i rozumieją - korzystają z możliwości spotkania przy okazji mojego pobytu to tu... to tam... :)

P.S.
Kiedyś od godz. 7 rano do 23 w nocy prowadziłam bez przerwy konultacje. Prosiło mnie o pomoc bardzo wielu ludzi każdego dnia, łącznie z wolnymi sobotami, a ludzie dzwonili z prośbą o pilną konsultację nawet w święta -raz ktos zadzwonil podczas Wigilii. Kto najbardziej na tym cierpiał?
Rodzina, a szczególnie dzieci, dla których nie miałam czasu, a które szły spać bez bajeczki...
Dziś ulotny czas dla mnie wydaje się bezcenny, bo już nie wróci - stąd jest niepowtarzalny. Dzieci wyrosną, czas ucieknie i ich dzieciństwo już się nie powtórzy... Dlatego uważam, że każdy rodzic powinien mić czas dla swoich pociech i tego twardo się trzymać bez względu na wszystko - rodzina jest najważniejsza - a szczególnie nasze skarby - dzieci. :)

Ten wpis czytano 2154 razy.