Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Ja i świat   Konferencja Medyczna w Dublinie, Irlandia
3

Konferencja Medyczna w Dublinie, Irlandia

5 czerwca 2010 odbyła się I Konferencja Medyczna w Dublinie (Irlandia), którą miałam przyjemność i zaszczyt poprowadzić jako Coach, z zakresu profilaktyki i kultury zdrowia. Zorganizowała ją dla swoich przyjaciół i znajomych mieszkających w Irlandii - Marzena Kolano wraz z Klaudią i Wojciechem Piotrowskim. Po spotkaniu odbyła się kilkugodzinna konsultacja zdrowotna – wszyscy wytrwale czekali na swoją kolej. Wszak chodziło o coś najcenniejszego co posiadamy – nasze zdrowie bądź zdrowie najbliższych szczególnie w przypadkach, gdzie – jak sadzę – najczęściej medycyna klasyczna nie była skuteczna a leki farmakologiczne powodowały zbyt wiele skutków ubocznych.

Choć minął już od tego momentu rok, miło jest powspominać to wydarzenie i udokumentować je na blogu. Zapraszam na film z pobytu w Dublinie 5 czerwca 2010 – fragmenty I Konferencji Medycznej po polsku dotyczące podstaw zdrowia – oczyszczania organizmu.

Już za tydzień będę gościć znów na Wyspach – tym razem bardziej prywatnie w Anglii (również jako konsultant i doradca w zakresie zdrowia). Byłam tam niedawno - 21 maja 2011 w roli Coacha >> z wykładem pt.: „Umysł – władcą Twojego życia” >>. Wyobraźcie sobie, że tylko 1% osób znało terminy takich zagadnień jak: nadświadomość, świadomość i podświadomość (to wewnętrzny program, który ma ogromny wpływ na nas, włada naszym umysłem, życiem i decyduje często o tym jaki jest nasz los - zły czy też dobry - wszystko zależy od nas samych).
Omawiałam zagadnienia dotyczące naszego umysłu - jak działa mózg, jakie jego elementy decydują o naszej wyobraźni lub jej braku i o tym, jak w życiu postępujemy, kiedy jesteśmy twórczy, czy jesteśmy pozytywni czy negatywni, czy też tolerancyjni dla odmienności i innych ludzi czy niestety - ograniczeni na tyle, że krytykujemy i obgadujemy to, czego nie pojmujemy własnym rozumem itp...

Z tego co wiem – korzystając z mojej obecności w dniach 21-22 czerwca 2011 – już zostało zorganizowane spotkanie dla przyjaciół i znajomych Elżbiety i Antoniego Bieługa z Luton koło Londynu. Tym razem dotyczyć będzie podstaw zdrowia, medycyny naturalnej oraz bezpłatnych konsultacji indywidualnych z zakresu poprawy zdrowia. Zwykle tam gdzie jestem – osoby które mnie dobrze znają mają zawsze prośbę o takie spotkanie i konsultacje. Z przyjemnością dzielę się moją wiedzą z zakresu medycyny naturalnej podpartą swoimi wieloletnimi doświadczeniami w tym zakresie. Jeśli tylko mogę tym komuś pomóc – chętnie pomagam. Jednak cenię sobie bardzo swój czas prywatny dla rodziny, dzieci, na własne hobby - podróże, muzykę - i mam go w ograniczonej ilości - tylko 24 godziny na dobę. Stąd Ci co to dobrze wiedzą i rozumieją - korzystają z możliwości spotkania przy okazji mojego pobytu to tu... to tam... :)

P.S.
Kiedyś od godz. 7 rano do 23 w nocy prowadziłam bez przerwy konultacje. Prosiło mnie o pomoc bardzo wielu ludzi każdego dnia, łącznie z wolnymi sobotami, a ludzie dzwonili z prośbą o pilną konsultację nawet w święta -raz ktos zadzwonil podczas Wigilii. Kto najbardziej na tym cierpiał?
Rodzina, a szczególnie dzieci, dla których nie miałam czasu, a które szły spać bez bajeczki...
Dziś ulotny czas dla mnie wydaje się bezcenny, bo już nie wróci - stąd jest niepowtarzalny. Dzieci wyrosną, czas ucieknie i ich dzieciństwo już się nie powtórzy... Dlatego uważam, że każdy rodzic powinien mić czas dla swoich pociech i tego twardo się trzymać bez względu na wszystko - rodzina jest najważniejsza - a szczególnie nasze skarby - dzieci. :)

Ten wpis czytano 1783 razy.
Choć minął już rok to doskonale pamiętam to jedno z pierwszych tego typu wydarzeń jakie miało miejsce tutaj u Nas w Dublinie:) Po raz kolejny miałem okazję czerpać z tak bogatej wiedzy jaka nam przekazałaś Renatko na tej konferencji z zakresu podstaw zdrowia. Jestem pewny że ten punkt patrzenia na nasze zdrowie dał wszystkim dużo do myślenia.
Poprzez takie właśnie wydarzenia mamy możliwość poprawiania świadomości ludzi w zakresie utrzymania dobrego stanu zdrowia. Dla tych którzy byli otwarci na nowe możliwości jakie daje medycyna naturalna ta konferencja była skarbnicą wiedzy i to jeszcze w mistrzowski sposób przekazana:)
To był naprawdę świetnie spędzony czas:)
Gość Wojciech Piotrowski - Niedziela, 19 Czerwiec 2011 11:52
Hmmmmmmmmmmm....
Gość hibast - Czwartek, 16 Czerwiec 2011 13:40
Tak, bardzo miło jest powspominać to wydarzenie. Ludzie, którzy mają pewną minimalną świadomość jak zmieniła się profilaktyka zdrowotna przez ostatnie parędziesiąt lat oraz co wpływa na naszą wiedzę na temat zdrowia w dzisiejszych czasach znajdują w takich konferencjach, czy wykładach wiele nowych, jeszcze nie poznanych informacji. Zetknięcie się z medycyną naturalną pierwszy raz u niektórych osób sprawia pewien rodzaj szoku i tzw. „wielkie oczy”. Dobrze jednak, że już częściej szukamy metod naturalnych poprawiających stan zdrowotny i jesteśmy bardziej świadomi tego, co nas otacza.
Gość Marzena K. - Poniedziałek, 13 Czerwiec 2011 17:16