Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Ja i świat   Czy wiecie co to jest EUGENIKA w imię postępu?
16

Czy wiecie co to jest EUGENIKA w imię postępu?

   W związku z nową ustawą o szczepieniach, którą to nasz rząd gwarantuje firmom farmaceutycznym, przymusowe szczepienia wszystkich Polaków, w prasie i na forach zaczęło pojawiać się wiele ciekawych informacji, artykułów oraz filmów dokumentalnych. Dlaczego?

Otóż nowa ustawa gwarantuje Sanepidowi prawo wejścia do Twojego domu - nie możesz odmówić - i jeśli się nie poddasz dobrowolnie - zaszczepią Cię siłą. Więcej szczegółów tej ustawy tutaj:
https://www.facebook.com/events/131841330287833/ Nie chodzi właściwie o to czy szczepienie jest dobre czy złe – zdania są podzielone, ale o przymus i narzucanie obywatelom sposobu leczenia na siłę, co jest wbrew konstytucji III RP. Na rządy karteli farmaceutycznych z góry - ponad wszystkimi – nie ma mocnych. Każde państwo w Europie musi być uległe.

"Kiedy z lekarzy robimy handlowców, zmuszamy ich do nauki handlowych sztuczek"
- George Bernard Shaw

Wtedy oni - czasem nieświadomie - łatwo realizują plany i cele karteli famracutycznych. Niektórzy z nich pomagają w niszczeniu konkurencji (medycyny alternatywnej, ziołolecznictwa, homeopatii itp.) oraz w tworzeniu sztucznej pandemii nawołując do szczepień. Na podobnej zasadzie, chcieli nas zaszczepić w niedoszłej pandemii, jakiej przykład mieliśmy w 2009 roku. Pamiętacie świńska grypę?
Kiedy poprzednio w 2-giej połowie lat 70-tych XX w. stworzono sztuczną pandemię świńskiej grypy w USA, szczepiono masowo ludzi na tego wirusa. Problem w tym, że liczne skutki uboczne utajniono tak, aby ludzie szybko zapomnieli aferę z tamtych lat. Obecnie w USA zaszczepiono również wiele osób. Wiele z nich doznało trwałych urazów poszczepiennych. Zatem ten eksperymet z kreowaniem sztucznej pandemii udał się im, czy nie?

A co jeśli Wasze dziecko lub wnuczek zapadłby po szczepionce w śpiączkę?
Zobacz artykuł: "Włochy: 24 lata w śpiączce po szczepieniu - 1,8 mln euro odszkodowania dla matki pacjentki" >>

Dziennikarka Jane Burgermeister, która odkryła aferę szczeiponkową:
"50,000 ludzi w Niemczech ma obecnie narkolepsję, jak podano w artykule Die Welt ze stycznia tego roku. Co szósta ofiara jest dzieckiem. Średnia wieku to 15 – 25 lat. Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii, potwierdziły, że wiele z przypadkow narkolepsji jest wynikiem szczepień. (...)
Pamiętacie to straszenie wirusem, który mógł zabić 95% populacji?
Pamiętacie te doniesienia w mediach o krematoriach i masowych grobach?
Wyobraźcie sobie , co by się stało, gdyby ta kampania szczepionkowa się udała?
Byłoby teraz miliony ludzi na świecie, głownie młodych - dzieci, jak Daniel Gahl, cierpiących na NARKOLEPSJĘ i inne choroby autoimmunologiczne."


Czy ktoś mówił Wam kiedyś, że szczepienia są w pełni bezpieczne?
Czy kiedykolwiek przeglądaliście statystyki zachorowań na choroby zakaźne z przed okresu szczepień i po?
Czy zauważyliście, że tuż przed wprowadzeniem szczepień nie było już zagrożenia chorobami zakaźnymi, a szczepienia nic szczególniego nie wniosły do zmniejszenia chorób zakaźnych na ziemi, a wprost przecienie... narobiły wiele zamieszania i szkód? Czy wierzycienadal w propagandę cudowności szczepień?

Na ten temat nie dowiecie się nic od 90% lekarzy - niewielu ma odwagę mówić. Nie chcą ryzykować ostracyzmem zawodowym, wyrzuceniem z pracy, utratą wpływów i bonusów od koncernów farmaceutycznych. Natomiast media jak to media: nie chcą utraty reklamodawców w postaci tych koncernów.  "Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent" - Bill Gates wyraził te poglądy na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii. Szczegóły w artykułach:
 
SZCZPIONKI ZABIJAJĄ -

oraz
 
w "Bill Gates: Użyjmy szczepionek, aby zmniejszyć populacje"
http://moraine.salon24.pl/160609,bill-gates-uzyjmy-szczepionek-aby-zmniejszyc-populacje
===============
 
Cofnijmy się na chwilę w czasie do pierwszego, znanego w historii sztucznego stworzenia pandemii.
"...Społeczność amerykańska ... była tak optymistyczna i SZCZĘŚLIWA w roku 1921, że niewielu ludzi chorowało w ogóle. Po raz pierwszy na przestrzeni dekad, łóżka szpitalne stały puste. Świeżo opierzone Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA), założone przez Johna D.Rockefellera, zaledwie parę lat wcześniej zaczynało się martwić. Biznes słabł.
Profity ze sprzedaży szczepionek i leków raptownie spadały w dół. Coś trzeba było zrobić i to zrobić natychmiast. Tak więc, aby rozwiązać problem i pozwolić, by kasy Medycznej Mafii zaczęły znów dzwonić została stworzona fałszywa, sztuczna epidemia ospy.
O tym, że takowy wredny plan faktycznie miał miejsce, wiemy dzięki obywatelskiej Grupie Obserwatorów z Kansas City, Missouri pod nazwą „The Advertiser’s Protective Bureau”, która wniosła sprawę do sądu i uzyskała wyroki skazujące przeciwko stanowemu Oddziałowi AMA w Missouri – Towarzystwu Medycznemu im. Jacksona.

The Protective Biureau dowiodło w sądzie, że przed rozpoczęciem szczepień nie istniała ŻADNA EPIDEMIA!!

Zapisy sądowe wykazują, że Towarzystwo Medyczne wyprodukowało wielkie ilości ogłoszeń, ulotek, opowieści dla gazet i komunikatów ukazujących straszliwe i przerażające obrazki chorych dzieci, pokrytych ogromnymi wysypkami ospy i otwartymi ranami. Niektóre z tych wizerunków pokazywały dziecięce trupki pokryte tą samą paskudną wysypką. NAPĘDZANE PANIKĄ przesłanie było jasne – SZCZEPIĆ WSZYSTKICH lub mieć do czynienia ze śmiertelną zbiorową chorobą. Istniała „szerząca się epidemia” w mieście; choroba była „wysoce zaraźliwa” i miała „ugodzić każdego, kto nie był zaszczepiony” – byle tylko towar udało się sprzedać!"

Szczegóły skandalu z 1921 r. w artykule "Inżynieria ‘pandemii":
http://astromaria.wordpress.com/2012/07/11/inzynieria-pandemii/

Czy dzisiaj, blisko 100 lat później, nie brzmi to jakoś znajomo???

Czy nie jesteśmy właśnie świadkami podobnych sytuacji?
Czy jedna z największych akcji pseudopandemii jest właśnie przed nami? Wszak szykuje się specjalna ustawa, ułatwiająca szczepienie opornych obywateli  -nie tylko dzieci, ale dorosłych!
Do wydania decyzji o szczpieniu obywateli, już nie będzie potrzeba zgody Ministra Zdrowia ani rządu.  Pani Ewa Kopacz już nas nie uchroni przed sztucznymi pandemiami i nieprzetestowanymi odpowiednio długo szczepionkami. Nie gwarantowały one nam odszkodowania w razie powikłań i dlatego ten bubel nie zostal wprowadzony do obrotu w Polsce. Tym razem Pani Ewa Kopacz nas już nie obroni - została odsunięta... Więcej tutaj:
Czy katastrofa smoleńska ma coś wspólnego z aferą szczepionkową? - http://renatazarzycka.pl/2012/07/katastrofa-smolenska-afera-szczepionkowa/

A oto krytyka naszej Ministyer Zdrowia, która - moim zdaniem - powinna zostać bogaterem narodowym za przeciewstawienie się reżimowi szczepionkowej pandemii z 2009 - przy okazji szef Sanepidu manipuluje danymi i wprowadza nas w błąd: 


W przyszłej sztucznej pandemii światowej, nie będziemy mogli zaskarżać nikogo za powikłania poszczepienne - to sytuacja wyjątkowa i dziala wtedy inne prawo - szczepią Cie na siłę. To również doskonały poligon doświaczalny - wspaniała możliwość eksperymentów na nas w imię prawa i dobra ludzkości. A tak faktycznie nie chodzi o nas lecz o wielki biznes poprzez zastraszanie epidemiami i podpisanie stałych umów na dostawe szczepionek. ACTA było przygotowywane również m.in. po to, aby ten wpis i tysiące mu podobnych, nigdy nie mogły się pojawić w Internecie.

Jeszcze jedno pytanie - KTO ZA TE SZEPIONKI ZAPŁACI?
Płacimy za wysokie składki ZUS, podatki też nie są małe. Z TV i radia słyszymy, jak brakuje pieniędzy na leki oraz różne zabiegi medyczne. Skąd zatem wezmą się pieniądze na szczepionki?
Być może, niepotrzebnie obciążymy bużdżet, podobnie jak to było np. w Danii czy innych krajach Europy? Czy pamiętacie, jak wybuchł tam skandal ze skorumowanymi doradcami rządu, bo okazało się, iż szczepionka na świńską grypę to była ściema?
Miliony dolarów zostały wyłudzone z budżetu państwa na sztucznie stworzoną i rozdmuchaną pandiemię. To wszystko dzięki skorumpowanym urzędnikom opłacanym przez państwo, którzy swoje dodatkowe miliony już zarobili od koncernów farmacutycznych.
=========

EUGENIKA - GENETYKA

Poszukajmy pomysłodawcy i sprawcy tego całego zamieszania.
To nurt eugeniczny – znany od przeszło 100 lat, który za swoje pieniądze, stworzył obraz współczesnej chemicznej i skorumpowanej medycyny. To on przyczynił się do wybuchu II wojny światowej – chodziło o czystki rasowe i zbyt na chemioterapeutyki, gaz do komór gazowych czy sprzedaz paliwa. To dzięki niemu stworzono idealne pole eksperymentalne na ludziach w obozach Auschwitz-Birkenau. Ludzie nie mogli tam protestować, składać reklamacji na skutki uboczne, podawanej im chemioterapii czy po innych eksperymentalnych lekach - nie istniały odszkodowania za utratę zdrowia. A lekarze, czy działali etycznie i moralnie?
Nie podobało się "pacjentowi" – "kulka" lub komora gazowa. Ciekawe kto przez całą wojnę zaopatrywał Niemców w paliwo do samochodów i samolotów?
Jakież to firmy chemiczne wymyśliły i wyprodukowały gaz do komór gazowych?
Czy wiecie ileż wspólnego ma współczesny europejski Kodeks Żywności jaki na siłę nam wprowadzono w kraju, zwany  Code Alimentarius, właśnie z nurtem Eugenika?
Czy już rozumiecie, dlaczego tak bardzo przydatne byłoby wprowadzenie ACTA, aby wszystkim, którzy rozumieją powyższą sytuację, zamknąć usta czyli mozliwośc publikacji?
 
Czy kiedykolwiek interesowaliście się historią powstania tego nurtu na świecie i osobami, które go stworzyły, a obecnie promują dalej swój plan poprzez wielkie korporacje?
 
Zapraszam, na film dokładnie na ten temat. Ten wspaniały film został wyprodukowany przez naszą polską telewizję:

To dotyczy szczepień, chemioterapii, wprowadzania leków chemicznych i niszczenia informacji o medycynie naturalnej. Straszenia ludzi witaminami i ziołami, że mogą im tylko "zaszkodzić". Tym samym nie mówi się szczegółów, że mają one faktycznie znacznie więcej pozytynego działania na organizm, niż chemiczne leki itd., . Wprowadza się żywność nafaszerowanej chemią i dopuszcza wiele trujących związków do spożycia.
Warto tu jeszcze wspomnień o GMO.  Jaka jest prawda?!

Oto niezależne stanowisko Polskich naukowców i  specjalistów w sprawie kontrowersyjnej kwestii GMO i upraw Transgenicznych

"Szanowni Panowie:
Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Andrzej Kraszewski, Minister Środowiska
Leszek Korzeniowski, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Sejmu RP
Marek Kuchciński, Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa Sejmu RP

Szanowni Panowie!

W dniu 9 lutego odbyło się w Sejmie publiczne wysłuchanie rządowego projektu ustawy Prawo o organizmach genetycznie zmodyfikowanych. Zabrali głos liczni przedstawiciele środowiska naukowego, specjaliści w zakresie żywienia, ochrony środowiska, biologii molekularnej, weterynarii, ekonomii i innych dziedzin. Przedstawiono także stanowisko Komitet Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk.

Wszyscy naukowcy zabierający głos podczas wysłuchania publicznego prezentowali bardzo krytyczne stanowisko w odniesieniu do możliwości uwalniania GM organizmów do środowiska, na co zezwala projekt nowej ustawy. Podkreślano, że obecny stan wiedzy naukowej w żadnym wypadku nie daje pewności, że żywność GM jest bezpieczna dla zdrowia konsumentów, a GM rośliny nie są obojętne dla środowiska.
Podnoszono także problemy ekonomiczne, jakie proponowane zmiany ustawowe spowodują na polskiej wsi: nieuniknione zanieczyszczenie upraw tradycyjnych domieszką GMO, utrata certyfikatów przez producentów żywności ekologicznej i GMO-free, utrata rynków zbytu, a także przerzucenie kosztów dodatkowych testów na rolników, przerzucenie trudu tworzenia i utrzymania stref wolnych od GMO na rolników. W przeświadczeniu naukowców zabierających głos podczas wysłuchania publicznego, dopuszczenie do legalizacji upraw GMO jest wbrew interesowi naszego Kraju i stanowi bardzo poważne zagrożenie dla rolnictwa o tradycyjnej strukturze typowej dla polskiej wsi – rolnictwa, które daje utrzymanie i godne życie milionom Polaków.
Warto także pamiętać, że podobnie negatywne stanowisko, w którym wskazano wiele potencjalnych zagrożeń i fakt braku dostatecznych badań naukowych, wyraził Komitet Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk, który zaleca wprowadzenie 15-letniego moratorium na uprawy GMO w Polsce i rygorystyczne przestrzeganie zapisów obowiązującej ustawy, a nie liberalizację prawa w zakresie uwalniania GMO do środowiska.
Niestety, do mediów przedostał się zupełnie inny obraz sytuacji – przekaz dotyczący wysłuchania publicznego został zdominowany przez przedstawicieli agrobiznesu, którzy od dawna jawnie lobbują na rzecz ponadnarodowych koncernów agro-biotechnologicznych. Koncerny te zaś dążą do otwarcia polskiego blisko 40-milionowego rynku konsumenckiego na GMO żywność oraz polskiego rolnictwa – na uprawy transgeniczne, aby móc bez przeszkód realizować swoje interesy.
Apelujemy i przestrzegamy – w obecnej dobie rzeczywisty postęp i nowoczesność to nie otwieranie naszych pól na obarczone dużym ryzykiem i posiadające wciąż znamiona eksperymentu technologie, z których stopniowo wycofuje się wiele innych krajów. Dziś prawdziwa innowacyjność to wysiłek na rzecz rekonstrukcji bioróżnorodności gleb, naturalnych metod ochrony roślin, produkcji żywności wysokiej jakości oraz społecznej gospodarki rolnej. Te wartości są i będą coraz bardziej poszukiwane przez wysoko rozwinięte społeczeństwa europejskie. Polska może i powinna te wartości oferować, zapewniając w ten sposób wielofunkcyjny rozwój polskich obszarów wiejskich i wzrost dochodów ludności zamieszkującej te obszary.

Niezależnie od krytycznej opinii nt. projektu ustawy, opowiadamy się za wprowadzeniem przez Rząd RP, wzorem innych państw UE, całkowitego zakazu upraw kukurydzy MON810, do czasu bezspornego udowodnienia braku zagrożeń dla zdrowia i środowiska.
Z poważaniem,
Prof. dr hab. Anna Stachurska, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Prof. dr hab. Ewa Rembiałkowska, SGGW – kierownik Zakładu Żywności Ekologicznej Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji
Prof. dr hab. Tadeusz Żarski – kierownik Katedry Biologii Środowiska Zwierząt w Zakładzie Higieny Zwierząt i Środowiska SGGW
Prof. dr hab. Jan Narkiewicz-Jodko, prof. dr nauk rolniczych, dr hab. nauk przyrodniczych
Prof. dr hab. Mieczysław Chorąży, onkolog, Instytut Onkologii w Gliwicach
Prof. zw. dr hab. inż. Magdalena Jaworska, Katedra Ochrony Środowiska Rolniczego, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Prof. dr hab. Henryk Skolimowski, twórca nowej dziedziny, jaką jest ekofilozofia
Prof. zw. dr hab. Ludwik Tomiałojć, wykładowca podstaw ochrony przyrody i zasady rozwoju zrównoważonego, Uniwersytet Wrocławski
Prof. zw. dr hab. inż. Tomasz Winnicki, członek Europejskiej Akademii Wiedzy i Sztuki
Doc. dr hab. Katarzyna Lisowska, biolog molekularny, pracownik Działu Badawczego Instytutu Onkologii w Gliwicach
Dr hab. Piotr Skubała, Profesor Uniwersytetu Śląskiego, Katedra Ekologii, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Prof. dr hab. h.c. Ewald Sasimowski, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Prof. zw. dr hab. inż. Stanisław Wiąckowski, specjalista ochrony środowiska i ekologii
Dr Anita Ganowicz-Bączyk, niezależny etyk środowiskowy
Dr inż. Marek Kubara, Ekoprodukt
Dr inż. Janusz Andrzej Korbel, Towarzystwo Ochrony Krajobrazu
Dr inż. Roman Śniady, niezależny ekspert w dziedzinie rolnictwa ekologicznego
Dr Zbigniew Hałat, lekarz medycyny, specjalista epidemiolog, Medyczne Centrum Konsumenta
Dr Jacek J. Nowak, wykładowca zarządzania zrównoważonym rozwojem w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Warszawie (Wydział Zarządzania... "

Więcej: http://www.dobreszczepionki.pl/

Brak mi słów na to w jak zakłamanych czasach żyjemy, jak manipuluje się informacją, tylko i wyłącznie w celu zysków, a nie naszego zdrowia. Brak mi słów na to, co niektórzy możni tego świata, zrobili z naszą planetą – na to, co nas otacza o co może się stać…

Społeczny protest Rodziców – APEL
http://www.dobreszczepionki.pl/apel.html

Zagwarantowanie rodzicom możliwości szczepienia dzieci środkami niebudzącymi sprzeciwu sumienia
http://www.petycje.pl/petycja/5246/zagwarantowanie_rodzicom_mozliwozci_szczepienia_dzieci_zrodkami_niebudzscymi_sprzeciwu_sumienia_.html

Informacja o szczepionkach stosowanych w Polsce oraz etycznych alternatywach
http://www.dobreszczepionki.pl/opis_szczepionek.html

O prawdę naukową W Obronie Zdrowia a nie naukę fikcji i manipulacji statystykami jak dotąd oraz o ujawnienie faktów, walczy wielu lekarzy na świecie. Jest wśród nich, m.in. twórca Germańskiej Nowej Medycyny lekarz Ryk Geerd Hamer , zwolennik medycyny komórkowej Dr Matthis Rath i autorka książki "Medyczna mafia" - dr GHIS. z Kanady.

Dr Ghislaine Lanctot zapewnia nas mówiąc:

Problem szczepień to nie jest problem medyczny lecz polityczny. (…) Gdyby ludzie wiedzieli co dokładnie znajduje się w tych szczepionkach – odmówiliby szczepień. Gdyby wiedzieli, że składają się one z MIXU ORGANIZMÓW MODYFIKOWANYCH GENETYCZNIE i sztucznie stworzonych, zmieniliby swoje podejście i nie chcieliby się szczepić. Gdyby wiedzieli, że szczepionka to zupa mikroorganizmów, składająca się ze zwierzęcych i ludzkich komórek, działających rakotwórczo – odrzuciliby ją. Co tam faktycznie jest?  Tego nie dowiemy się nigdy, ponieważ to ściśle tajne.  (…)
Uświadomcie sobie, że przywódcy tego – globalna elita świata, realizująca PROGRAM  EUGENICZNY, mający na celu zredukować ludność Ziemi do 500 milionów osób.  Wielu trzeba zabić, a najlepszym narzędziem do tego jest szczepienie, albowiem do szczepionki można dodawać, cokolwiek się chce, a potem zastosować ją w odniesieniu do konkretnych grup populacji. Szczepionka jest jedną z metod wdrażania tego planu. (...)

Jak laicy mogą przejrzeć tak skomplikowaną konstrukcję, gdy nie są jej częścią?
Jest to system tworzenia chorób a nie zdrowia. Napisałam więc książkę „ The medical mafia” – mówi na filmie Dr Ghis 

Szczegóły na filmie tutaj:
http://renatazarzycka.pl/2012/07/szczepienia-problem-medyczny-polityczny/

Co o tym wszystkim ma myśleć zwykły obywatel?

===============================
Sprawa pochodzenia niektórych szczepionek, które pod naciskiem wielkich koncernów farmaceutycznych – takich jak Merck, Sanofi Aventis czy GlaxoSmithKline – są nam w ostatnich latach narzucane niejako bez alternatywy, jest otoczona swoistą zmową milczenia i zasłoną ignorancji. Nikt nam szczerze nie powie, że te szczepionki – przeciw różyczce czy innym chorobom – powstały na bazie komórek pobranych z dzieci uśmierconych w stadium płodowym. Dzięki szczegółowemu raportowi przygotowanemu przez specjalistów z Papieskiej Akademii Pro Vita mamy to obecnie czarno na białym. Życie tych dzieci uznano za niewarte kontynuacji – ale komórki z ich organizmów okazały się bardzo przydatne współczesnym doktorom Frankensteinom z renomowanych laboratoriów farmaceutycznych. Stanowisko Kościoła katolickiego w tej kwestii szczepionek, zaaprobowane zostało przez watykańską Kongregację Nauki Wiary. Jak mówią autorzy raportu: „używanie szczepionek tego rodzaju przyczynia się do wytworzenia ogólnego społecznego przyzwolenia na działania koncernów farmaceutycznych, które produkują je w sposób niemoralny”.

PETYCJA DO PREZYDENTA W SPRAWIE SZCZEPIEŃ OBOWIĄZKOWYCH DLA DOROSŁYCH i ograniczenia szczepień dzieci szkodliwymi i wycofanymi w innych krajach szczepionkami, z komórek ludzkich, zwierzęcych i z zawartością rtęci
- ZAINTERESUJ SIĘ ! - POWIEDZ INNYM - POMÓŻ! - PODPISZ!
http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912

Ten wpis czytano 5936 razy.
Szczepienia powodują poważne komplikacje zdrowotne, mogą powodować autyzm i inne choroby, otóż szczepionka powoduje namnożenie limfocytów T atakujących komórki mikrobów mających na swojej powierzchni określone receptory, gdy na powierzchni komórek np. nerwowych są podobne receptory - między ludźmi są różnice w strukturze bialek receptorowych (receptor to białko kodowane przez geny, każdy ma inny genotyp), tak np. ludzie ze zmienionym receptorem, z którym łączy się HIV przed wejściem do komórki są na HIV odporni, tak więc jeśli limfocyty będą rozpoznawać dany receptor zaatakują własne komórki. Najlepszy dla odporności jest kontakt z patogenami od najmłodszych lat, szczepeinie to gra w rosyjską ruletkę. Ustawa ta godzi w wolnośc osobistą, wolność przekonań i prawo do decydowania o sobie. Nikt nie ma prawa nas zmuszać do szczepień, dorosly czlowiek może robić co chce jeśli to nie godzi w wolnośc innych ludzi. Jak ktoś chce może wypić wodę z kolonią salmonelli i nikomu nic do tego. Szczepienie to ingerencja, zaszczepiony i tak może zarażać sam będąc odpornym jak Tyfusowa Mary.
Asiunia - Sobota, 16 Luty 2013 21:04
USTAWA O PRZYMUSIE SZCZEPIEŃ CZYLI POD NADZOREM POLICJI SANITARNEJ. Mechanizm jest taki sam jak z ACTA. Przy ACTA też na początku była taka kampania w mediach, że sprzeciwiają się tylko piraci internetowi, którzy chcą nielegalnie kraść muzykę. Nawet Tusk twierdził, że nie ugnie się przez garstką złodziei. A jaka była prawda? Teraz już wiemy.
Tutaj też cytuje się jakiś nawiedzony list miłośnika spisków a przeciwników nowelizacji nazywa się garstką niedoinformowanych oszołomów. Całe szczęście tysiącom Polaków chciało się przeczytać nowelizację.
Posłowie głosowali nawet nie czytając (jeden głos przeciw w pierwszym głosowaniu i pewnie tylko przez pomyłkę).Rzecznik GIS kłamie, dodano nowe obowiązki obywatelom i nowe uprawnienia sanepidowi. Został zmieniony cały art.5, obowiązek szczepień dotyczy teraz wszystkich obywateli i ma charakter ogólny (a nie jak przedtem tylko ograniczony do narodowego programu szczepień), dodano nowy obowiązek dla wszystkich - profilaktyczne poekspozycyjne przyjmowanie leków. Dodano cały punkt (w przepisach ogólnych, nie w przepisach dotyczących epidemii) , który nakłada na wszystkie urzędy i wszystkie osoby obowiązek udzielania sanepidowi wszelkich informacji na temat każdej osoby oraz jej kontaktów. Sanepid dostał nowe uprawnienie - sprawowanie nadzoru nad REALIZACJĄ obowiązków z art.5 - czyli nadzór na wszystkimi osobami przebywającymi na terenie RP. Mogą teraz wobec każdego zdrowego wszcząć dochodzenie epidemiologiczne (a to tez jest bardzo rozszerzone, mają więcej uprawnień niż policja i sąd). Każdy zdrowy, przebywający na terenie RP ma obowiązek zgodzić się na pobranie swojego materiału biologicznego bez nakazu sądu. Każdy zdrowy ma obowiązek poddać się izolacji, hospitalizacji, leczeniu, szczepieniu. Brzmi absurdalnie? Owszem. Jednak to są obowiązki wymienione jako dotyczące każdego przebywającego na terenie RP, nie ma tam zastrzeżenia, ze dotyczy to chorych na szczególnie niebezpieczne choroby zakaźne. Definicja choroby zakaźnej też została zmieniona. Teraz ma być to każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy. Gis tłumaczy, ze lista chorób które będą podlegały nadzorowi jest w załączniku do ustawy i nie ma co siać paniki. Jednak w tym załączniku jest i grypa i paragrypa, i chlamydia, ospa wietrzna i parę innych banalnych jak biegunka. Samo podejrzenie takiej choroby pozwoli sanepidowi zebrać wszelki dane na temat takiej osoby, zmusić ją do leczenia, szczepienia, izolacji itd. a jego znajomych do profilaktycznego poekspozycyjnego przyjmowania leków. Sanepid oczywiście zaprzecza i mówi, ze nie będzie w ten sposób z uprawnień korzystał. Ale to są tylko słowa jakiegoś urzędnika, który za dwa dni może będzie pracował już zupełnie gdzieś indziej. Paragrafy jednak pozostaną. Po co zresztą w ten sposób konstruować prawo i przepychać je na siłę, mimo dużego sprzeciwu społecznego, jeśli nie ma się zamiaru z tego prawa korzystać? Usiedli i opracowali przepisy z założeniem, ze będą martwe? Nie chce mi się w to wierzyć. W nowelizacji ustawy o inspekcji sanitarnej zrezygnowano z obowiązującego dotąd określania standardów pracy inspekcji przez ministra zdrowia. Teraz sam GIS będzie sobie wyznaczał standardy. Jednocześnie zrezygnowano z brania pod uwagę prawa EU, Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych i "ochrony słusznych interesów podmiotów kontrolowanych". W takim razie nietrudno się domyślić co to będą za standardy pracy inspekcji. Tak sie nagle o nasze zdrowie troszczą a sól z ulicy czy skażone jaja pozwalali nam jeść latami i do dziś nie chcą ujawnić które firmy nam je serwowały. Tak o nas „dbają”. Jest też zmiana w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego. Dotąd o przymusie (i zaprzestaniu przymusu) decydował lekarz UDZIELAJACY POMOCY OSOBIE. Teraz lekarz nie tylko będzie decydował ale i nadzorował wykonanie przymusu bezpośredniego, KTÓRY MAJĄ WYKONYWAĆ OSOBY ZAWODÓW MEDYCZNYCH. Czyli może to być np. pielęgniarz, aptekarz – ktoś, kto nie jest przeszkolony ani nie ma uprawnień do stosowania przymusu bezpośredniego. Jeśli komuś stanie się krzywda, to kto będzie odpowiadał? Lekarz? Pielęgniarz? Osoba, wobec której jest stosowany przymus? I bardzo ciekawa rzecz, z tego przepisu znika „udzielający pomocy osobie”, co sugeruje, z przymus bezpośredni może być stosowany wobec osób, które wcale pomocy medycznej nie potrzebują – czyli zdrowych. Niby w pozostałych punktach jest określone co i jak, ale znając polską praktykę, to ten przepis może być stosowany wybiórczo, a potem biegaj latami po sądach skarżyć się z sanepidem. Zresztą, jak przegrają sprawę to i tak nic dla nich nie znaczy, nie zapłacą ze swojej kieszeni. Są bezkarni.
Nie dajcie się oszukać. Przeczytajcie stara ustawę (uchwaloną w 2008 roku) i wersję, która jest po obecnej nowelizacji. Porównajcie. Już "stara" ustawa była zła, typowy spadek po komunizmie. Sądy administracyjne w orzeczeniach mówiły, ze należy sprawdzić jej zgodność z Konstytucją. Nowelizacja niczego w tym względzie nie poprawiła, a wręcz przeciwnie. Dopiero teraz będzie to ustawa, której może nam pozazdrości Korea czy Chiny. Z państwem demokratycznym nie ma nic wspólnego. Powstaje coś, co zdaniem przewodniczącego komisji zdrowia powinno powstać – policja sanitarna.
(Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian) - https://www.facebook.com/groups/235150186595347/permalink/260765227367176/
Gość Małgorzata Dz. - Sobota, 28 Lipiec 2012 12:27
Mimo wielu zapewnień czołowych pracowników GIS (np. dr Przemysław Biliński), sanepidu (np. Andrzej Trybusz) odnośnie zaprzestania administracyjnych represji ...wobec rodziców krytycznie nastawionych do szczepienia ich własnych dzieci, praktyka wielu stacji sanitarno-epidmiologicznych w Polsce jest dokładnie odmienna. Istnieje ryzyko, że dotychczasowe działania sanepidów zostaną poszerzone o współdziałanie z sądami opiekuńczymi prowadzące nawet do „ograniczeń w zakresie władzy rodzicielskiej a nawet jej pozbawienia - http://faktyoszczepieniach.wordpress.com/szkodliwosc-spoleczna-panstwowych-inspekcji-sanitarnych/
Gość STOP Przymusowi Szczepień - Sobota, 28 Lipiec 2012 12:22
Prof. Maria Dorota Majewska z Instytutu Psychiatrii i Neurologii rozsyłała newsletter:
"Nareszcie producenci szczepionek otwarcie przyznają i piszą w swoich ulotkach, że szczepionki DTP czy DtaP mogą powodować śmierć łóżeczkową i autyzm. Ten typ szczepionek jest odpowiedzialny za największą liczbę zgonów niemowląt (w niemieckim i amerykańskim badaniu zmarło jedno uprzednio zdrowe dziecko na 1150 zaszczepionych!). Pod względem liczby spowodowanych zgonów za DTP idą szczepionki Hib, WzwB, pneumo, IPV. Dlatego zmuszanie przez sanepid rodziców do szczepienia ich dzieci należy uznać za zbrodnię ludobójstwa. Podobnym jest nieinformowanie rodziców o możliwości śmierci lub okaleczenia dzieci przez szczepionki" - napisała prof. Majewska, która od lat prowadzi krucjatę, by ujawnić całą prawdę o szczepieniach.
Gość życzliwy - Czwartek, 19 Lipiec 2012 22:11
Dziękuję za wszystkie komentarze i te za i przeciw.

No właśnie - mając nijaką wiedzę i będąc laikiem na temat historii szczepień, afer z nią związanych i statystyk, które pokazują nam, jak zmniejszały się statystycznie zachorowania na większość chorób zakaźnych na przestrzeni lat - na długo przed wprowadzeniem powszechnych szczepień, ulegamy zasłyszanej propagandzie o cudowności szczepień i wierzymy, że tylko szczepienia nas wyzwolą od chorób. Tak wierzy w to ktoś, kto napisał poniższy komentarz.

Obawiam się, że nie zadałeś sobie człowieku nawet trudu, aby poczytać na temat skutków ubocznych i poznać opinie pokrzywdzonych dzieciach, na temat znanych statystyk przed powszechnymi szczepieniami w I połowie XX w., które pokazują nam spadek zachorowalności na zakaźne choroby, a wyżej wprost pisze oraz mówi się na filmach, w jakim stopniu szkodliwe są szczepienia i jak manipulowane jest społeczeństwo wraz z lekarzami.

Jak można mieć aż takie klapy na oczach i uszach?
Jak można aż tak ignorować sprawy naszego zdrowia i dać się manipulować propagandą biznesowa wielkich korporacji farmaceutycznych?

Dlaczego szczerze nie informuje się rodziców i nie mówi im prawdy przed szczepieniem dzieci np.
"Czy wiecie Państwo, że jeśli zaszczepicie dziecko, statystyczne ryzyko śmierci po tym szczepieniu (pneumokoki) wynosi 1: 1150. Jeśli Państwo nie zaszczepicie - ryzyko śmierci z powodu choroby zakaźnej, wynosi 1: 1000 000. Decyzja należy do was - rodziców!"

Więcej w artykule "Groźne szczepionki w kaliskich żłobkach"
http://vaccgenocide.blogspot.com/2011/06/brawo-zycie-kalisza.html?spref=fb

Otwórz oczy - zacznij czytać ze zrozumieniem!
Renata Zarzycka - Czwartek, 19 Lipiec 2012 22:00
Gdyby nie szczepionki droga pani do dzisiaj ludzkość zmagałaby się z poważnymi chorobami....
Gość JESTEM ZA SZCZEPIENIAMI - Czwartek, 19 Lipiec 2012 09:52
Kochani, wciaż za mało osób podpisało Patycje do Prezydenta - wyżej. Potrzebujemy pilnie 100 tysiecy glosow, by w ogole wzieto cokolwiek pod uwage, udostepniajmy, piszmy do znajomych, reklamujmy ten temat na swoich profilach!
Dziękuję :)
Renata Zarzycka - Czwartek, 19 Lipiec 2012 08:04
Sprawa pochodzenia niektórych szczepionek, które pod naciskiem wielkich koncernów farmaceutycznych – takich jak Merck, Sanofi Aventis czy GlaxoSmithKline – są nam w ostatnich latach narzucane niejako bez alternatywy, jest otoczona swoistą zmową milczenia i zasłoną ignorancji. Nikt nam szczerze nie powie, że te szczepionki – przeciw różyczce czy innym chorobom – powstały na bazie komórek pobranych z dzieci uśmierconych w stadium płodowym. Dzięki szczegółowemu raportowi przygotowanemu przez specjalistów z Papieskiej Akademii Pro Vita mamy to obecnie czarno na białym. Życie tych dzieci uznano za niewarte kontynuacji – ale komórki z ich organizmów okazały się bardzo przydatne współczesnym doktorom Frankensteinom z renomowanych laboratoriów farmaceutycznych. Stanowisko Kościoła katolickiego w tej kwestii szczepionek, zaaprobowane zostało przez watykańską Kongregację Nauki Wiary. Jak mówią autorzy raportu: „używanie szczepionek tego rodzaju przyczynia się do wytworzenia ogólnego społecznego przyzwolenia na działania koncernów farmaceutycznych, które produkują je w sposób niemoralny”.
Czy wolno nam brać jakikolwiek udział w takiej nieetycznej zbrodniczej manipulacji życiem tylko dlatego, że szczepionki renomowanych firm - jak nam się to wmawia - ponoć działają i chronią nasze dzieci przed groźnymi chorobami?

Raport w języku angielskim jest dostępny w internecie: www.academiavita.org
Autoryzowane streszczenie po polsku: Szczepionki doktora Frankensteina http://195.94.209.198/artykul_w_niedzieli.php?doc=nd200616&nr=52
Gość P.A.V. - Środa, 18 Lipiec 2012 23:37
Jestem przerażona tym co przeczytałam. Przez całe zycie uczono mnie , że szczepionki to ochrona zdrowia,pomoc itd. Od jakiegoś czasu słucham o szkodliwości szczepień Łatwo mówić człowiekowi ktory ma to na codzień i jest zorientowany w sytuacji. Postawcie się w sytuacji rodziców, ktorzy byli szczepieni , ich rodzice byli szczepieni , wszyscy w koło byli szczepieni i żyją i mają się dobrze.Oficjalnie nadal mówi się tylko o dobrodziejstwie szczepień .Postawcie się w sytuacji takiego rodzica jaką ma podjąc decyzję by w przyszłoście nie mieć wyrzutów sumienia,a każda z decyzji może okazać się błędna i nieść za sobą konsekwencje.
Przeraża mnie każde ograniczenie swobód obywatelskich, dlatego uważam , że szczepienia powinny być całkowicie dobrowolne, zarówno dla dorosłycha jak i dla dzieci . Wiadomo w tymo statnim przypadku decyzję podejmują rodzice.Niestety nasz obecny rząd nie liczy się z opinią społeczeństwa i bardzo często podejmuje decyzje ograniczające nasze swobody . Swoim postępowaniem przypomina rządy z czasów komunistycznych.Wątpię czy posłucha głosu rodaków. W pelni dołączam się do protestu i podpiszę się pod nim.
MAŁGORZATA ŻMIJEWSKA - Środa, 18 Lipiec 2012 11:22
Czy Paweł Grzesiowski to chichot dr Mengele zza grobu?

"W sytuacji ogłoszonej epidemii zawieszeniu ulegają niektóre swobody obywatelskie i dlatego powinna być zagwarantowana przez ustawę, możliwość zastosowania środków przymusu bezpośredniego do szczepienia czy przyjęcia leków” - lek. Paweł Grzesiowski
Nie muszę chyba przypominać, że identyczne podejście do człowieka jako jednostki, do jej praw, było w nazistowskiej III Rzeszy i innych państwach totalitarnych. Dalej: sanepid będzie mógł, dzięki “swoim” lekarzom, diagnozować u Ciebie dowolną chorobę (np schizofrenię), i zmuszać do przyjmowania szkodliwych leków w dużych dawkach. Albo, mogą zostać wprowadzone obowiązkowe szczepienia MMR, HPV, BCG i inne dla dorosłych, np co cztery lata. Już takie pomysły były dyskutowane przez skorumpowane polskie “autorytety” medyczne.

Na sam koniec, zasłyszane:
“mój kolega, wbrew moim przekonywaniom, zaszczepił swoją córeczkę “na wszystko”, za wiele tysięcy złotych. W efekcie obecnie dziecko nie mówi, cofnęło się w rozwoju. Lekarz z którym rozmawiał powiedział wprost, że to od szczepionek, i cynicznie dodał, że oni swoich dzieci nie szczepią, bo chcą, by skończyły studia”.
Pamiętajcie, lekarze i personel medyczny w ogóle nie szczepią swoich dzieci ani siebie! I tak jest też w moim otoczeniu: dzieci znanej mi lekarki nie dostały ani jednej szczepionki wieku dziecięcego, choć rzekomo są one bezpieczne. Za czasów PRLu lekarze wzajemnie fałszowali sobie i swoim rodzinom dokumentację medyczną, że ich dzieci były szczepione. W rzeczywistości, nie były.

Do lekarzy nie mam żadnego szacunku. Dziś bardziej przypominają dilerów – dilerów “prochów” big-pharmy, zamulaczy rzeczywistości (bo przecież medycyna naturalna i profilaktyka jest zła, nie? Szczepmy się!) i dilerów lewych zwolnień."

Zobaczcie tutaj:
http://kefir2010.wordpress.com/2012/07/16/lekarze-popierajacy-szczepienia-np-pawel-grzesiowski-chichot-dr-mengele-zza-grobu/
Gość Anna P. - Poniedziałek, 16 Lipiec 2012 20:56
Nie istnieje żaden sposób, aby dowiedzieć się, kiedy ukryty wirus zacznie działać i kiedy otrzymana szczepionka wywoła prowokację choroby. Leon Chaitow w swej książce "Szczepienia i uodpornianie"
Jest olbrzymia ilość danych wskazujących, że szczepienia dzieci czynią więcej szkody niż pożytku. Dr J Anthony Morris, były szef Biura Kontroli Szczepień przy FDA w Stanach Zjednoczonych Największym zagrożeniem dziecięcych chorób zakaźnych są kłamstwa, że niebezpieczne i nieefektywne masowe szczepienia mogą zabezpieczyć przed tymi chorobami. Dr R. Mendelsohn, pediatra i autor książki (Jak wychować zdrowe dziecko na przekór twojemu doktorowi) Według nas mamy wystarczająca ilość powikłań poszczepiennych systemu immunologicznego żeby poprzeć narastające publiczne żądania badań nad alternatywnymi metodami zabezpieczeń przed chorobami zakaźnymi. Dr H. Buttram, J. Hoffman (Szczepienia i powikłania systemu immunologicznego) Każde szczepienie niesie za sobą pewne ryzyko i może produkować odwrotną reakcję u niektórych ludzi... generalnie jest więcej poszczepiennych komplikacji niż korzyści.
Prof. George Dick, London University - Oficjalne dane pokazują, że w USA szczepienia zakrojone na szeroką skalę nie zdały egzaminu, żeby uzyskać zadawalający efekt poprawy zachorowalności chorób przeciwko którym szczepiono.
Dr A. Sabin (wynalazca doustnej szczepionki przeciwko polio) - Do wielu przypadków śmiertelnych spowodowanych praktyką szczepień dodać należy długoterminowe ryzyko, którego nie można określić...
Sir Graham Wilson (Ryzyko szczepień) - Trzeba podkreślić, że bardzo realną możliwością jest, że szczepionki są zanieczyszczone zwierzęcymi wirusami mogącymi spowodować poważne choroby w późniejszym życiu (stwardnienie rozsiane, rak, białaczka itd). Musimy zdawać sobie z tego sprawę niezależnie od tego czy szczepienia działają czy nie.
Szczepienia nie zabezpieczają, a raczej powodują zwiększenie skłonności do zachorowań na ospę obniżając siłe witalną i naturalną odporność. Miliony ludzi zmarło na ospę, na którą zachorowali już po zaszczepieniu. - Dr J.W. Hodge (The Vaccination Superstition)
Szczepienia przeciwko ospie są bardziej ryzykowne niż sama ospa... - Prof Ari Zuckerman, WHO
Według mojego przekonania, które podziela ją inni zawodowcy, jest w USA blisko 10.000 przypadków rocznie syndromu nagłej śmierci (SIDS), które są powiązane z którymś ze szczepień rutynowo podawanym dzieciom. - Dr R. Mendelsohn
Wiele jest głosów twierdzących, że szczepionki Salka I Sabina przeciwko polio, produkowane z małpich nerek, są bezpośrednio odpowiedzialne za główny wzrost białaczki w USA. - Dr F. Klenner, Polio Researcher, USA
Żadna partia szczepionki nie może być uznana za bezpieczną zanim poda się ją dzieciom. Leonard Scheele (AMA Convention 1955, USA)
Szczepionki zawierające żywe wirusy, na przykłąd przeciwko grypie lub polio, mogą w każdym przypadku powodować choroby przeciwko którym były podane. - Dr Jonas Salk, odkrywca pierwszej szczepionki przeciwko polio (Science 4/4/77 Abstracts)
Gość DR X - Poniedziałek, 16 Lipiec 2012 18:06
Szczepienia są potwornym, nieślubnym dzieckiem błędu i ignorancji, które nigdy nie powinny mieć miejsca w higienie czy medycynie. Nie wierzcie w szczepienia - ogólnoświatową iluzję, tę nienaukową praktykę, zabobon z konsekwencjami mierzonymi łzami i cierpieniem bez końca...

Dr James A. Shannon, Narodowy Instytut Zdrowia
Gość Dr James A. Shannon - Poniedziałek, 16 Lipiec 2012 17:58
Będą mogli wstrzyknąć nam wszystko pod przymusem.
Pytasz kto za to zapłaci?
Sami za to zapłacimy.
Gość Wiesław S. - Poniedziałek, 16 Lipiec 2012 17:35
Przerażające! Dobrze, że są takie blogi, choć w ten sposób można się dowiedzieć co nam grozi. To skandal, że nie upublicznia się tych problemów!
Anita - Poniedziałek, 16 Lipiec 2012 12:37
Jane Burgermeister: Znów chcą nas wymordować szczepionkami!
Przeczytajcie o czym mówi Austriacka dziennikarka Jane Burgermeister, która po ujawnieniu skandalicznych faktów ze sztuczną pandemią na świńską grupę i zatruwaniem szczepionek, omal nie straciła życia. Szczegóły tutaj:
http://marucha.wordpress.com/2012/06/26/jane-burgermeister-znow-chca-nas-wymordowac-szczepionkami/

Film z Internecie tu:
http://youtu.be/ebcG_WcsezY

Gość życzliwy - Poniedziałek, 16 Lipiec 2012 10:46
Pamiętacie ACTA?
STOP GODZENIU W PRAWA CZŁOWIEKA I PACJENTA! pisze:

PETYCJA DO PREZYDENTA W SPRAWIE SZCZEPIEŃ OBOWIĄZKOWYCH DLA DOROSŁYCH i ograniczenia szczepień dzieci szkodliwymi i wycofanymi w innych krajach szczepionkami, z komórek ludzkich, zwierzęcych i z zawartością rtęci - ZAINTERESUJ SIĘ ! – POWIEDZ INNYM – POMÓŻ! – PODPISZ!

http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912
Gość powikłania poszczepienne - Poniedziałek, 16 Lipiec 2012 09:50